Tak jsem v pátek odpoledne vyrazila podruhé do Bugibby, abych si prošla druhou část. Opět jsem se stackla v traffic jam po dobu 45 minut. Když jsem dorazila, zamířila jsem k pobřeží. Docela foukal vítr, takže jsem chvilkama litovala, že jsem nevyrazila na pláž :D (byly vlny) .
 |
| Foukal větříček |
 |
| Mám dlouhý nohy :D Aspon můj stín :D |
Poté jsem se vydala menšíma pěšinkama směrem k moři. Nejdříve to byly docela hezké pěšinky, poté jsem si už musela začít hrát na kamzíka a přeskakovat z jednoho kamene na druhý, i když jak víte, tak toto dělám moc ráda :D.
 |
| Vlevo nebo vpravo? |
 |
| Vybrala jsem si na to skákání super boty... :D (nepočítala jsem s takovouto cestou, když jsem si je brala) |
 |
| Prostě krása... |
 |
| Byly vlny :) |
 |
| A já měla skvělej účes díky větru :) |
 |
| Bugibba |
 |
| Naše restaurace ♥ |
 |
Toto bych raději nekomentovala... Prodávají tu trdélník za 50kč, kterej je 2-3x větší jak ten v ČR, prostě jsem neodolala :D
|
Na večer jsme šla pak ke Sklenářům, což bylo velmi milé setkání a užila jsem si to :).
Žádné komentáře:
Okomentovat